Vip Olmadan Önce Okuyunuz..

MERHABA Arkadaşlar Sitemizde İstediğiniz Filmleri Seyredemiyorsanız Lütfen Okuyunuz..

——————————————————————–

1 Filmleri Seyredebilmek İçin Öncelikle Bilgisayarınız İp Dns leri Yurtdışı Olması Gereklidir. Sebebi İse Filmlerin Yüklü Oldugu Video Sitelerin TR’de Yasaklı Olması Sebebi ile Açma Sorunu Yaşayabilirsiniz..

—————————————————————-

2 Bazı Filmlerimiz Silinmiş Olabilir.. Lütfen İzleyemediğiniz Filmleri Yorum Olarak Yada [email protected] E-mail Adresimize Linkleriyle Birlikte Gönderebilirsiniz..

———————————————————–

3 Vip Üye Olmak İsteyen Ve Ödeme Yapayan Arkadaşlar’da Bizlere Filmlerin Altından Yorum Olarak Yazabilir ve Bilgi İstiyebilirler..

———————————————————

4 Ödeme Yapmış ve Üyelikleri Aktif Edilmemiş Arkadaşlarımız’da Filmlerin Altına Yorum Olarak Yazabilir veya [email protected] E-mail Adresimize Uyarı Gönderebilirler..

———————————————————

5 Filmler Openload gibi ve Okru gibi video sitelerine yüklenmektedir

———————————————————

6 Videoların Önündeki Reklamların Bizim ile Alakası Yoktur Sitemizde Reklam Kazancı Saglanmamaktadır..

7 Filmleri Açma Sorunu Yaşayan Arkadaşlarımız Canlı Destek Hattından Bizlere Ulaşabilirler..

8 Vip Üye Olan Arkadaşlarımızdan Alınan Ücretler ile Piyasada Olmayan Nostalji Filmler Satın Alınmaktadır Sahsımıza Kazanç Söz Konusu Değildir.. Bu Şartları Bilerek ve İstgeyerek Vip Üye Olmanızı Rica ediyoruz.. Herkese İyi Seyirler Dileriz..

9 Vip Üye Olupta Seyredemeyen Arkadaşlarımız Hangi Filmleri açamadıgınızı bizlere yazamanızı veya destek hattımız online ise bizlere canlı olarak ulaşmanızı rica ediyoruz.. .

GÜNÜN FİLMİ
Film Hakkında : Rus yazar Nikolay Gogol’un Müfettiş adlı romanından uyarlanan film, bir Doğu Avrupa ülkesinde kasabaya gelen seyyar satıcının yanlışlıkla müfettiş sanılmasıyla gelişiyor.
The Inspector General 1949 Türkçe Dublaj izle
IMDB:6.9/10
İZLENME:197 views
The Inspector General 1949 Türkçe Dublaj izle
The Inspector General 1949 Türkçe Dublaj izle
Sitemizde 64 Kategoride Toplam 5925 Film Bulunmaktadır.
KATEGORİLER
OYUNCU BİYOGRAFİ
.